Telemedicine in the Affordable Health Care Act Explained

הטלרפואה היא מרכיב חיוני בגאדג’ט חוק הטיפול במחיר משתלמת העידן החזק והעידן (טיפול באובמה) ומציג דרכים להפחתת הוצאות במבנה הבריאות החדש, מכיוון שהוא מציע אפשרויות בדרך לגישה למוצרי בריאות.

חוק הטיפול במחיר סביר הוא השיפוץ המקסימלי המקיף של גאדג’ט הבריאות של המדינה מזה שנים רבות, וההטמעה והסימן האמריקני יעובדו כולם דרך חילופי השוק.

מה הפירוש של תרופות רפואיות? Zakat Calculator

Telemedicine משתמשת בטלקומוניקציה ובטכנולוגיית מידע כדי להציע טיפולי כושר מדעיים ללא ייעוץ פנים אל פנים קונבנציונאלי. זה מקל על הסרת מכשולי מרחק ועשוי לשפר את הכניסה למבצעים קליניים משלימים לאנשים עם:

ביטוח בסיסי או ללא
ביטוח השתתפות עצמית גבוהה (HDHP)
ביטוח מסורתי
טל-כושר נגד טלרפואה

‘Tele-fitness’ הוא מונח ישן ורחב יותר להצעות הכוללות לימודי בריאות ואינו מוגבל למוצעים קליניים, בעוד ש- ‘Telemedicine’ מתמחה במעט בגורם הריפוי האמיתי בקרב המטופל ומומחה בתחום הבריאות. דוגמאות לטל-כושר הן מומחי בריאות הדנים בתיק דרך הטלפון הסלולרי או ביצוע ניתוח כירורגי רובוטי בין מתקנים בקצוות ייחודיים של הזירה.

לטל-בריאות יש היקף רחב יותר מטל-רפואה והיא מכונה מעת לעת כושר אלקטרוני, רפואה אלקטרונית או טל-רפואה. אנשי מקצוע בתחום הבריאות משתמשים בציוד כמו הודעות דואר אלקטרוני, ביקורים אלקטרוניים, מרשמים אלקטרוניים, טיפול אחר הצהריים, תזכורות אלקטרוניות, הערכות כושר, כלים לניהול עצמי, חינוך לכושר וכו ‘.

מצב השוק

החוק לבריאות ביטוח בריאות (Affordable Care Act) (HIX) נפתח ב -1 באוקטובר 2013. ונכנס לפעול ב -1 בינואר 2014. הבורסות של אובמה Care הן שוק, מדינה, פדרלי או משותף לביטוח בריאות. . אמריקאים יכולים להשתמש בשוק בורסת הביטוח “משתלמת” של מדינתם כדי לקבל כיסוי מספקי שירותי בריאות אישיים מתחרים.

צעדים להרשמה לתוכניות בריאות

המשתתפים מכניסים סטטיסטיקה אישית לפורטל אינטרנט
למד את זכאותם לסובסידיות בעיקר על בסיס רווחים, קריטריונים שהוחלט על המדינה או חלופות מבוססות ארגונים.
השתמש במחשבון תשלום כדי לאחסן, לבחון ולבחור תוכנית בריאות תועלתית נעימה.
למספר קבוצות כושר חשובות יש חבילות כמו TelaDoc באתנה, KP-OnCall בקייזר וכו ‘, ומנסות להציב דריסת רגל בשוק שצפוי באופן נרחב לגדול באופן בלתי צפוי. כל מה שאנשים צריכים לעשות הוא לחקור אחר ברכות הטלפואה באמצעות תוכניות ביטוח הבריאות הרפואי שלהם או להצטרף לתוכניות חסרות פניות.

כיצד אנשי מקצוע בתחום הבריאות מנהלים טלרפואה

רופאים יכולים לטפל ברוב משאלות הכושר הרגילות באמצעות טלפון או ייעוץ וידאו מתוזמן. מבט על ידי התאחדות הרפואה האמריקאית מראה כי ייתכן שארבעה מתוך חמישה ביקורים אצל רופא ראשוני היו מטופלים באמצעות הטלפון החכם. לאחר כל התייעצות, המטופלים ירכשו תיק קליני אשר ניתן לשלוח בדוא”ל לרופא המטפל מספר אחת.

אחיות רשומות מנהלות שיחות טריאג ‘ומשמשות כמאמנות בריאות. לכמה תסמינים מדויקים, הם מספקים היגוי לטיפול המרבי המתאים, ולמעלה מ 32% מהזמן יציעו אפשרויות טיפול עצמי, כך שהמטופלים יתרחקו מביקור אצל הרופא, מיון או טיפול דחוף באופן מוחלט.

סימנים ותסמינים שכיחים מטופלים לעיתים קרובות באמצעות Telemedicine

זיהומים בדרכי הנשימה, תסמיני שפעת / שפעת, דלקות בדרכי השתן, כאבי גרון, כאבי ראש / מיגרנה, סינוסיטיס, אלרגיות, עקיצות חרקים, פריחות מסוימות, נקעים / זנים, כאבי מפרקים, כאבי בטן / שלשול, דלקת במערכת העיכול, כוויות קלות ורבים שאינם חירום תנאים מדעיים

עד 2014, החוק מחייב כי לכל אמריקני שאינם פטורים יהיה ביטוח רפואי רפואי או שיש להם קנס מס. לחוק הטיפול במחיר משתלם יתרונות ארוכי דרך הכוללים איסור על ביטוח על עסקים לאבד את ביטוח הלקוחות אם הם חולים או אפליה בניגוד לכל האנשים הסובלים ממצב קיים והארכת הזכאות של הילד בתוכניות ההורים.

עבור יזמים, אשר ככל הנראה יהיו אחראים לביטוח הבריאות שלהם עצמם, הם מבינים כיצד הטלרפואה יכולה להשלים את תוכניות ביטוח הבריאות שלהם, בשיטה בה הם יכולים לנצל באופן מוחלט את החלופות, החיסכון והיתרונות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *